• Wpisów: 393
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:20
  • Licznik odwiedzin: 38 728 / 3662 dni
 
troja
 
Trojanda: Strasznie długo nie pisałam. Michałek ma już 9 miesięcy, 8 ząbków na wierzchu i udane próby chodzenia za sobą. Ale ten czas pędzi.
Poród trwał około 9 godzin. Michałek urodził się 7 grudnia 2010. Dostałam super prezent na Mikołaja i urodziny równocześnie :). Ważył 2950g i mierzył 53 cm. Dostał 10 w skali Apgar. A wydaje się, że całkiem niedawno przywiozłam maleńka istotkę do domu,a tu proszę - już sam chodzi. Gorzej z mową. Około 4 miesiąca zaczął gaworzyć. Bawił się dźwiękami i sylabami. Trwało to do 6 miesiąca i od tej pory jakoś nie może się przełamać. Czasem mu się wyrwie coś w stylu "idź", "eść" "hau" ale na mama czy tata trzeba nieraz czekać kilka dni. Za to zapytany o części ciała np. ucho czy nos pokazuje je. Tak samo niektóre rzeczy. Robi przy tym taki słodki gest ręką.Podnosi rączkę do góry a dłoń trzyma tak jakby trzymał w niej jabłko.
Ostatnio byliśmy w ZOO. Świetnie się bawił. Zwłaszcza w Mini ZOO. Strasznie lubi zwierzątka, zwłaszcza psy i ptaki.
Ja już wróciłam do pracy. Strasznie za Nim tęsknie. Uwielbiam tę chwilę kiedy wchodzę do domu a On wyciąga rączki żebym Go przytuliła. A potem żąda wyłącznej uwagi aż do 20 kiedy to idzie spać. Skaczemy, tańczymy, bawimy się, ćwiczymy chodzenie, oglądamy zwierzątka (te duże np. pieski, kotki, ptaszki i te małe: żuczki,żabki, ślimaczki), podziwiamy przyrodę głównie kwiatuszki i listki drzew i czasem coś zjemy. Kocham mojego Urwiska. Tęsknie za Nim.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.